Een netwerk van partners in de wereld

APM Law / VDE Legal is lid van de volgende internationale advocatennetwerken:

 

CONSULEGIS is een internationale vereniging van onafhankelijke advocatenkantoren, advocaten binnen bedrijven (in house) en professionele juridische adviseurs. De vereniging is actief in 45 landen en 150 steden, in de 5 continenten.

AEA is een internationaal netwerk van advocatenkantoren gevestigd in alle landen van de wereld. Het gaat om een vereniging die de 193 landen dekt die deel uitmaken van de Verenigde Naties plus Taiwan, Kosovo en Palestina. In een steeds meer geglobaliseerde wereld, is het doel van de vereniging om haar cliënten een dienst op internationale schaal aan te bieden.

Wij worden ook vertegenwoordigd door onze collega's hieronder.

Afrika

Congo

Lubumbashi
Pierre Kasongo

Egypte

Caïro
Youssry Saleh & Partners

 

Zuid-Amerika

Frans-Guyana
Patrick Lingibe

Midden-Amerika

Noord-Amerika

VS

Californië
Philippe Dwelshauvers

Oceanië

Azië/Oceanië

Rusland

Moskou
Leontyev & Partners

China

Beijing
ASIALLIANS

Franck Desevedavy & Alina Quach

Europa

Engeland

Londen
Jean-Patrick Saint-Adam

Italië

Milaan
Stefano Rossi

Duitsland

Aachen
Karl-Heinz Koppinger

Spanje

Barcelona
Toni Gali I Izard

Aarzel niet voor elke vraag, actie of interventie Neem contact met ons !

Verviers

Rue des déportés, 82
4800 Verviers
Tél 087 22 54 36

verviers@apmlaw.be

Liège

Boulevard Frère Orban, 10
4000 Liège
Tél 04 233 61 00

liege@apmlaw.be

Bruxelles

Avenue de la Toison d’Or 77
1060 Bruxelles
Tél 02 537 71 86

bruxelles@apmlaw.be

Antwerpen

Brusselstraat, 51
2018 Antwerpen
Tél 03 244 18 44

anvers@apmlaw.be

Charleroi

Rue Auguste Piccard, 12
 6041 Charleroi
Tél 071 919 973

charleroi@apmlaw.be

Paris

Avenue Kléber, 58
75116 Paris
Tél 02 290 04 00

paris@apmlaw.be

Eupen

Rathausplatz, 5

4700 Eupen
Tél 087 29 35 30

eupen@apmlaw.be

Arlon

Rue de l’Esplanade, 1

6700 Arlon
Tél 061 21 50 58

arlon@apmlaw.be

Marche

Rue Libert, 36j

6900 Marche-en-Famenne
Tél 061 21 50 58

 

Mons

Rue d'Havré, 9

7000 Mons
Tél 065 10 10 65

 

Bastogne-Houffalize

Rue Ville Basse, 25

6600 Houffalize
Tél 061 21 50 58