Onze Team

Terug naar het team

Maud Collignon

Associée

Meester Maud COLLIGNON is in 1975 geboren in Verviers. Ze woont al van kindsbeen af in de stad, is getrouwd en heeft twee kinderen.

Kantoor Verviers

m.collignon@apmlaw.be

Opleiding

  • Licentiaat in de rechten: UCL nadien Universiteit van Luik (1998)
  • Licentiaat gespecialiseerd in economisch recht: Universiteit van Luik (1999)

Ervaring

  • Advocaat ingeschreven bij de balie van Luik en Verviers (1999)
  • Houder van de titel ‘specialist in het familierecht en het familiaal vermogensrecht’, een specialisatie waar ze sinds het begin van haar carrière mee bezig is, eerst in Luik en daarna in Verviers.
  • Opleiding bemiddeling
  • Opleiding in collaboratief recht
  • Schuldbemiddelaar

Activiteiten binnen de orde

  • Lid van de Raad van de Orde van 2013 tot 2016
  • Vaste vertegenwoordiger van de balie van Verviers binnen commissie familierecht van de balie van Luik.
  • Vast lid van de commissie familierecht van AVOCAT.BE in Brussel

Talen

  • Frans
  • Engels

Skills-domeinen

Familierecht
Jeugdrecht
Successierecht
Vermogens- en successieplanning

Aarzel niet voor eventuele vragen Neem contact met ons !
  • Verviers

    Rue des déportés, 82
    4800 Verviers

    verviers@apmlaw.be Tél 087 22 54 36 - Fax 087 22 85 57
  • Liège

    Boulevard Frère Orban, 10
    4000 Liège

    liege@apmlaw.be Tél 04 233 61 00 - Fax 04 222 44 83
  • Bruxelles

    Avenue de la Toison d’Or 77
    1060 Bruxelles

    bruxelles@apmlaw.be Tél 02 537 71 86 - Fax 02 539 15 99
  • Eupen

    Rathausplatz, 5
    4700 Eupen

    eupen@apmlaw.be Tél 087 29 35 30
  • Anvers

    Brusselstraat, 51
    2018 Antwerpen

    anvers@apmlaw.be Tél 03 244 18 44
  • Charleroi

    Rue Auguste Picard, 12
     6041 Charleroi

    charleroi@apmlaw.be Tél 071 919 973
  • Paris

    Avenue Kléber, 58
    75116 Paris

    paris@apmlaw.be Tél 02 290 04 00
  • Arlon

    Rue de l’Esplanade, 1
    6700 Arlon

    arlon@apmlaw.be Tél 061 21 50 58
  • Marche

    Rue Libert, 36j
    6600 Marche-en-Famenne

    j.piron@apmlaw.be Tél 061 21 50 58
  • Mons

    Rue d'Havré, 9
    7000 Mons

    j.piron@apmlaw.be Tél 065 10 10 65
  • Bastogne-Houffalize

    Rue Ville Basse, 25
    6600 Houffalize

    j.piron@apmlaw.be Tél 061 21 50 58